moje tło

W przypadku kwoty wyższej niż 1.500zł procedura jest podobna, jednakże nasz BIK tutaj będzie sprawdzany jeżeli jest to nasza pierwsza pożyczka tego typu. Jeśli pożyczyliśmy wcześniej kwotę do 1.500zł BIK nie powinien być sprawdzany. Ponadto termin spłaty może wynieść w tym przypadku aż 2 lata. W każdej innej kwestii w tej pożyczce obowiązują zasady jak przy pożyczce do kwoty 1.500zł. Dla przypomnienia ubiegać o pożyczkę mogą się osoby:

 

- Zatrudnione na umowę o pracę

- Zatrudnione na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło

- Pracujące za granicą

- Emeryci

- Renciści

- Niezatrudnieni

- Studenci

- Przebywające na zasiłkach

- Bezrobotni

- Studenci

 

 

 

Ważna informacja!

 

Wielu pożyczkodawców ukrywa fakt, że każdej oferty możesz zrezygnować zarówno przed zatwierdzeniem wniosku, jak i po otrzymaniu środków na twój rachunek bankowy. Masz na to 2 tygodnie, wystarczy że podpiszesz dostarczony Ci formularz o odstąpieniu od umowy. Następnie masz jeszcze 30 dni na odesłanie pożyczonych środków bez odsetek i prowizji. Odsyłasz dokładnie taką kwotę jaką otrzymałeś na rachunek bankowy.

 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wynosi 142,03 %, całkowita kwota kredytu bez kredytowanych kosztów 1200 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,60 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 142,60 zł w tym: prowizja 142,60 zł, odsetki 0 zł, okres kredytowania 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 2 lutego 2018 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki i raty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

 

 

Pożyczki na dowód do 10.000zł

Alior bank logoPrzycisk

BGŻ BNP PARIBAS logoPrzycisk

Credit agricole logoPrzycisk

Getin Bank logo

pxpander logo

T-mobile logo

Santander logo

PKO logo

Millennium logo

Mbank logo

© Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki cookies

Warto pamiętać!

 

Do dochodów wlicza się również 500+, oraz inne zasiłki socjalne.

Posiadamy ważny certyfikat SSL, Twoje dane są u nas bezpiecznie.

Ochrona BIK

Uważaj na próby wyłudzenia kredytu, jeśli bierzesz pożyczkę to tylko przez strony z ważnym certyfikatem SSL (zwróć uwagę na znaczek przez linkiem, powinna być kłódka), jeśli jednak podawałeś swoje dane innym witrynom sprawdź czy nikt nie próbował wyłudzić kredytu na Twoje dane.

Twoja gotówka logo