tło losowe

Na sam dowód osobisty możesz zaciągnąć kwotę nawet do 25.000zł. Nie potrzebujesz przy tym żadnych zabezpieczeń. Pierwsza pożyczka jest do kwoty 1.500zł na okres 30 dni, kolejne wyższe. Możesz oczywiście za pierwszym razem ubiegać się nawet o kwotę 10.000zł, jednak musisz liczyć się z tym, że trudniej jest ją dostać.

Pierwsza pożyczka na dowód do 1500zł natomiast niesie za sobą mnóstwo korzyści - przede wszystkim fakt, że jest darmowa czyli nie ponosisz za nią żadnych opłat.

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij wniosek. Zajmuje to tylko kilka chwil, a decyzję otrzymasz już w kilka minut. Nie będziesz sprawdzany w BIK i podobnych bazach danych. A wnioskowana kwota może się znaleźć na twoim rachunku nawet po kilkunastu minutach, musisz tylko posiadać konto w jednym z banków który posiada pożyczkodawca. W przeciwnym przypadku poczekasz do 1 dnia roboczego na przelew. Po złożeniu wniosku otrzymasz propozycję dla Ciebie, której nie musisz akceptować. Pamiętaj że zawsze możesz pożyczkę spłacić w ciągu 14 dni nie ponosząc żadnych kosztów. Zgodnie z ustawą możesz oddać tyle ile pożyczyłeś i odstąpić od umowy. Nie jest wymagana zgoda współmałżonka ani żadni poręczyciele. Nie musisz posiadać stałego źródła dochodów. Nie potrzebujesz zaświadczeń. Wszystko załatwisz przez internet, bez wychodzenia z domu. Przelew pożyczki otrzymasz na swój rachunek osobisty. Spłaty również możesz dokonywać z rachunku bankowego.

 

Pożyczka przeznaczona jest dla:

- Zatrudnionych na umowę o pracę

- Zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło

- Pracujących za granicą

- Emerytów

- Rencistów

- Niezatrudnionych

- Studentów

- Osób przebywających na zasiłkach

- Bezrobotnych

 

Wypełnienie formularza jest darmowe i nie ponosisz żadnych opłat wstępnych związanych z pożyczką.

 

 

Warunki udzielenia pożyczki:

-Posiadanie dowodu osobistego, może być również paszport lub prawo jazdy,

-Pełnoletniość,

-Stałe zameldowanie na terenie polski ,

-Rachunek bankowy w dowolnym banku,

-Posiadanie poczty elektronicznej (e-mail),

-Telefon.

 

 

Po wypełnieniu formularza dostaniesz kilka ofert, zapoznaj się za warunkami, terminami spłaty, oprocentowaniem i zdecyduj, którą zaakceptujesz.

 

 

Ważna informacja!

 

Wielu pożyczkodawców ukrywa fakt, że każdej oferty możesz zrezygnować zarówno przed zatwierdzeniem wniosku, jak i po otrzymaniu środków na twój rachunek bankowy. Masz na to 2 tygodnie, wystarczy że podpiszesz dostarczony Ci formularz o odstąpieniu od umowy. Następnie masz jeszcze 30 dni na odesłanie pożyczonych środków bez odsetek i prowizji. Odsyłasz dokładnie taką kwotę jaką otrzymałeś na rachunek bankowy. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając tutaj 

 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wynosi 142,03 %, całkowita kwota kredytu bez kredytowanych kosztów 1200 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,60 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 142,60 zł w tym: prowizja 142,60 zł, odsetki 0 zł, okres kredytowania 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 2 lutego 2018 na reprezentatywnym przykładzie. Wysokość pożyczki i raty są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta.

 

UWAGA!

Jeśli formularz się nie wyświetla proszę kliknąć tutaj

Kliknij tutaj jeśli potrzebujesz na dowód kwoty do 10 000zł 

Poniżej znajdują się pozostałe oferty dostępne na rynku pożyczek, możesz wybrać jedną lub kilka, gdyż każda należy do innego pożyczkodawcy. Staraliśmy się wybierać od najlepszej oferty, większość pożyczkodawców oferuje pierwszą pożyczkę za darmo.

Wniosek o darmową pożyczkę (RRSO 0%) Pożyczka również dla osób z zadłużeniem

Pożyczki na dowód osobisty

Alior bank logoPrzycisk

BGŻ BNP PARIBAS logoPrzycisk

Credit agricole logoPrzycisk

Getin Bank logo

pxpander logo

T-mobile logo

Santander logo

PKO logo

Millennium logo

Mbank logo

© Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki cookies

Warto pamiętać!

 

Do dochodów wlicza się również 500+, oraz inne zasiłki socjalne.

Posiadamy ważny certyfikat SSL, Twoje dane są u nas bezpiecznie.

Ochrona BIK

Uważaj na próby wyłudzenia kredytu, jeśli bierzesz pożyczkę to tylko przez strony z ważnym certyfikatem SSL (zwróć uwagę na znaczek przez linkiem, powinna być kłódka), jeśli jednak podawałeś swoje dane innym witrynom sprawdź czy nikt nie próbował wyłudzić kredytu na Twoje dane.

Twoja gotówka logo