Zarabianie w internecie - sposoby na zarabianie dużej gotówki lub dodatku do pensji.

 

 

 

Któż z nas nie chciałby zarobić dodatkowo po pracy poprzez korzystanie z komputera? Jest to jak najbardziej możliwe poprzez internet. Jest bardzo dużo możliwości, poniżej przedstawiamy te najbardziej opłacalne z podanym stopniem trudności.

 

 

Sposób pierwszy - Zarabianie na płatnych ankietach

Stopień trudności - 1 na 10

Możliwości zarobku 50-1.000zł miesięcznie (w zależności na ilu portalach się zarejestrujemy)

 

 

To w zasadzie nic skomplikowanego - wybieramy jeden z poniższych portali następnie rejestrujemy się i otrzymujemy wynagrodzenie za każdą wypełnioną ankietę na portalu, zarobki za jedną wahają się w granicach od 1zł nawet do kilkunastu - w zależności od czasu którego potrzebujemy na wypełnienie, dodatkowo możemy podzielić się swoją opinią w zadawanych pytaniach. Jest to najlepszy sposób na dorobienie sobie po pracy do pensji zupełnie bez ryzyka. Istotne jest również wypełnienie swojego profilu na każdej ze stron, aby zacząć otrzymywać dostosowane, interesujące nas ankiety

 

 

Opinie.pl  -  Polski portal z ankietami działający od 2014 roku, za wypełnianie ankiet dostajemy nagrody w postaci punktów, które później możemy wypłacić na swoje konto bankowe, lub doładować telefon, otrzymać bon do wybranego sklepu, czy przelać na paypal w przeliczeniu 200 punktów to 1zł. za jedną ankietę dostajemy nawet po 2000 punktów w zależności od tego ile pytań zawiera.

 

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Opinie.pl

 

 

Badanie opinii  -  Kolejny portal istniejący w naszym kraju, tutaj również mamy system punktów (20 punktów to 1zł). Zarobione pieniądze możemy oczywiście wypłacić na swoje konto bankowe, a za każdą ankietę dostajemy do 15zł w zależności od jej długości.

 

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na stronie "Badanie opinii"

 

 

Greenpanthera   -  Amerykański portal z ankietami działający i wypłacalny od wielu lat, dostępny jest w tłumaczeniu na język polski, dużym atutem jest zarabianie w dolarach, które możemy wypłacić na swoje konto PayPal. Za ankietę dostajemy nawet po kilka dolarów, a próg wypłat wynosi 30$.

 

Warto pamiętać!

 

Do dochodów wlicza się również 500+, oraz inne zasiłki socjalne.

Posiadamy ważny certyfikat SSL, Twoje dane są u nas bezpiecznie.

Ochrona BIK

Uważaj na próby wyłudzenia kredytu, jeśli bierzesz pożyczkę to tylko przez strony z ważnym certyfikatem SSL (zwróć uwagę na znaczek przez linkiem, powinna być kłódka), jeśli jednak podawałeś swoje dane innym witrynom sprawdź czy nikt nie próbował wyłudzić kredytu na Twoje dane.

Twoja gotówka logo

Konto Freemium

T-Mobile Usługi Bankowe

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę do konta, przy dokonaniu transakcji za jedyne 200 zł miesięcznie
  • 5% zwrotu wartości zakupów. Dzięki temu na Twoje konto może wrócić nawet 15 zł każdego miesiąca, czyli 180 zł rocznie

Usługi bankowe świadczy: Alior Bank S.A., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa Zwrot 5% dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 15 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Zwrot może być wypłacany maksymalnie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym został wypłacony po raz pierwszy - aby utrzymać prawo do wypłaty zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać przynajmniej jeden aktywny Produkt Kredytowy. Promocją może zostać objęty wyłącznie jeden rachunek. Szczegóły w Regulaminie Promocji „Zwrot za zakupy dla Klientów T- Mobile Usługi Bankowe”.

Plus Konto Biznes

Volkswagen Bank Polska

  • wysoko oprocentowany rachunek bieżący dla przedsiębiorców
  • bez opłat za otwarcie i prowadzenie
  • darmowe przelewy i zlecenia stałe przez Internet
  • wypłaty z dowolnych bankomatów

Alior bank logoPrzycisk

BGŻ BNP PARIBAS logoPrzycisk

Credit agricole logoPrzycisk

Getin Bank logo

pxpander logo

T-mobile logo

Santander logo

PKO logo

Millennium logo

Mbank logo

© Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki cookies